Telefon: +90 212 253 52 68

Email: info@lazolini.com.tr

Yeni Nesil Isı Pompaları
Daha Temiz Bir Dünya İçin

Sizlere daha iyi hizmet vermek için Web sitemizi yeniliyoruz.

Doğal Enerji Sistemleri

Bu Enerji Çok Doğal

Doğal Enerji Isı sistemleri çevreci ve yüksek tasarruflu olması sayesinde gelecek nesillere daha temiz bir dünya sunmaktadır.


ALTERNATİF ISI SİSTEMİ

Yaz aylarında yeryüzü, Güneş’ten aldığı enerjiyi toprak, su ve kayada depolar yeryüzü, bu enerjiyi havaya nazaran uzun süre muhafaza eder.

%100 ÇEVRECİ

Çalışırken iklime, hava koşullarına dolayısıyla insan sağlığına zarar veren hiçbir gaz çıkarmaz. Diğer sistemlerdeki gibi CO2 gazı üretilmez.

Uygulamalarımız

Kapalı Devre-Toprağa Sondaj Yöntemi

Sistem hesaplama ihtiyacına göre metrajı belirlenmiş 135-175mm çapında Dikey/Sondaj uygulamasıdır.

Kapalı Devre-Toprağa Serme Yöntemi

Akıllı Kontrol Paneli sayesinde paradan ve enerjiden tasarruf edersiniz.Toprağın 1,5–3 mt. altına polietilen kollektör borular serilerek uygulanır.

Hava – Su Kaynaklı Isı Pompası

Havada var olan enerjiden başka gizli enerjiyi de kullanabilen son derece kompakt ve kullanımı kolay sistemlerdir.

Su Kaynaklı Isı Pompası

Durgun su yüzeyine ağırlıklar bağlanarak su dibine temas ettirme yöntemidir. Deniz, dere, akarsu, ırmak, nehir, vs. uygulamaları içindir.

ZEMİN KAYNAKLI ISI POMPALARI - KRİSTAL TEMİZLİK

NIBE'nin bir toprak kaynağı ısı pompası enerji maliyetlerinizi yüzde 80'e kadar düşürebilir. CO2 emisyonlarınızı en aza indirgeyen çevre dostu, yenilenebilir ve serbest enerji kaynaklarının tadını çıkarabilirsiniz.

Toprağın kaynak ısısı, yerin derinliklerinden, gölün dibinden veya çimin birkaç metre altında alınan saf, depolanmış, güneş enerjisidir. En uygun olan, evin enerji ihtiyacı, mevcut ısıtma sistemi ve arsa tarafından belirlenir. Sistem, sıcak ve sıcak suyun rahat bir şekilde tedarik edilmesini sağlar ve ayrıca sıcak günlerde soğutma sağlayabilir.

detay

Haberlerimiz

Web Sitemiz Yenileniyor

02 Ekim 2018

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniliyoruz.